Blog je opět v rozjezdu, původní blogmasterka zpět

The Sims 1 datadisky

Makin Magic

20. března 2009 v 23:41 | Anaphe
Hru můžete zahájit buď vytvořením nové rodinky nebo pokračováním s již zavedenými Simáky. Ať už se rozhodnete jakkoliv, ihned, jak se se svými svěřenci pustíte do hry, navštíví vás tajemný mužík s ještě tajemnější krabicí, kterou nechá za vašimi dveřmi nebo někde poblíž. Ne, nebojte se, bomba to není. I když v přeneseném slova smyslu možná ano... Kromě toho měla jeho návštěva ještě jeden nečekaný efekt, a to, že se na vaší zahradě vytvořil jakýsi otvor do neznáma, označený světélkující šipkou.

Unlashed

20. března 2009 v 23:40 | Anaphe
Po nainstalovaní nového datadisku se vám herní svět rozroste o nové město s názvem Studio Town, zahrnující dalších 9 lokací, které můžete navštívit. Každá z nich představuje jednu společnost, u které máte šanci uplatnit svůj talent a proniknout mezi obdivované celebrity. Je jen na vás, pro co se rozhodnete. Vaši Simáci se mohou stát například filmovými herci, hvězdami televizního seriálu, slavnými zpěváky či modely a vystupovat na módních přehlídkách.

Hot date

20. března 2009 v 23:39 | Anaphe
Do města se Simíci vydávají hlavně za účelem zábavy, dobře se najíst, koupit si nové oblečení apod. Ve městě je totiž celá řada obchodů, restaurací a klubů, kam můžete zavítat a případně nějaký čas pobýt. Je zcela na vás, jestli do centra pojedete se svým partnerem či partnerkou, nebo si tam zajdete zaflirtovat s někým neznámým. Jak už sám název tohoto datadisku napovídá, vaší hlavní činností by mělo být randění. Ovšem nemyslete si, že je to nějaká brnkačka. NPC postav je v centru velká spousta (je tedy z čeho vybírat), ale docela dá práci je doopravdy sbalit.
 
 

Reklama